Profesor Janusz Kocki
pediatra, genetyk

Od 1988 r. pracuje w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Lekarz medycyny, specjalista pediatra I i II stopień, specjalista genetyk kliniczny. Kierownik Katedry Genetyki Medycznej i Zakładu Genetyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie; konsultant wojewódzki w dziedzinie genetyki klinicznej.

Czytaj więcej ....

Dr hab. Magdalena Chrościńska-Krawczyk
pediatra, neurolog dziecięcy

Pediatra, neurolog dziecięcy. Pracuje w Klinice Neurologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu edukacji i rehabilitacji osób z autyzmem i Zespołem Aspergera oraz wczesnego wspomagania w rozwoju dziecka z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwojowymi w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Czytaj więcej ....

Dr nauk med. Bożena Śpila
psychiatra

Uczestniczyła jako wykładowca w licznych konferencjach naukowych poświęconych autyzmowi. Przez wiele lat była członkiem Stowarzyszenia „Niegrzeczne Dzieci” im. Hansa Aspergera z Warszawy, zajmującego się osobami z Zespołem Aspergera.
Prowadzi wykłady w ramach studiów podyplomowych z zakresu autyzmu oraz psychiatrii dzieci i młodzieży dla słuchaczy studiów podyplomowych na Wydziale Pedagogiki WSEI.

Czytaj więcej ....